Blog o odchudzaniu.

Agrest indyjski – moc zawarta w naturze

Agrest indyjski – moc zawarta w naturze

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów? Dieta i ćwiczenia fizyczne to skuteczna metoda, należy jednak wiedzieć, że odchudzanie wymaga też suplementacji składników, które w naturalny sposób wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej.Rynek suplementów diety oferuje bardzo wiele preparatów, które mogą pomóc w walce ze zbędnymi kilogramami. Rzecz w tym, że większość z nich, to produkty syntetyczne, które wykazują też pewne działania niepożądane. W pogoni za idealną sylwetką warto zaufać naturalnym preparatom, których skuteczność została udowodniona drogą badań klinicznych. Amla czyli agrest indyjski,  na odchudzanie wykazuje doskonałe rezultaty. W czym tkwi fenomen tych niewielkich owoców, potocznie nazywanych agrestem indyjskim? Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.

Agrest indyjski na odchudzanie? Tak, to działa!

agrest indyjskiOwoce amly od setek lat są wykorzystywane w naturalnej medycynie wschodu. Właściwości zdrowotne agrestu indyjskiego, wynikające z działania antybakteryjnego i antywirusowego, są powszechnie znane, jednak od pewnego czasu mówi się też o niezwykle istotnej funkcji, którą amla pełni w procesie odchudzania.

Skuteczność agrestu indyjskiego wynika z jego właściwości. Substancje zawarte w tych niewielkich owocach wspomagają proces detoksykacji, czyli usuwają wszystkie niebezpieczne toksyny i złogi, które latami gromadziły się w organizmie. Wywiera to znaczny wpływ na przyspieszenie procesów metabolicznych organizmu, co bezpośrednio przyczynia się do poprawy gospodarki kwasowo- zasadowej.

Dowiedziono, że agrest indyjski zapobiega hipoglikemii, czyli reguluje poziom cukru we krwi i zapobiega jego nagłym spadkom, zapobiegając w ten sposób nagłym napadom głodu. Dzieje się tak ze względu na niezwykle bogatą zawartość chromu w owocach. Pierwiastek ten pozwala na ograniczenie cukru we krwi, dzięki czemu glukoza może być wykorzystana jako naturalne źródło energii.

Wpływając na procesy metaboliczne, amla przyczynia się do naturalnego spalania tłuszczu. Nagromadzona w ciele tkanka ulega samoczynnej redukcji, bez konieczności stosowania rygorystycznych diet oraz regularnego treningu wysiłkowego.

Amla na odchudzanie – jakich rezultatów należy oczekiwać?

Osoby stosujące preparaty zawierające wyciąg z agrestu indyjskiego już w pierwszym miesiącu kuracji zauważają znaczną redukcję masy ciała. W pierwszej kolejności z organizmu wydalane są toksyny. Nieco później następuje poprawa w obszarze procesów metabolicznych i trawiennych. W tym momencie rozpoczyna się też redukcja masy ciała. W pierwszym miesiącu suplementacji należy oczekiwać spadku wagi w przedziale 6-7 kg, choć nie brakuje też opinii, według których możliwa jest utrata nawet 10-11 kg.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.